TEAMBUILDING - COACHING - ENTERTAINING

Mimo ostatní aktivity, máme také široké spektrum zkušeností s dalšími odvětvími: TEAMBUILDING - COACHING - ENTERTAINING. Pochopení Vašeho záměru a notná dávka kreativity, umožní připravit opravdu široké množství možností, jak umění a zábavu využít i pro ne tak docela obvyklé aktivity.

Art 4 People nabízí:

TEAMBUILDING - Chcete pro svůj kolektiv připravit nestandardní výjimečnou zkušenost? Rádi pro Vás připravíme program na míru. Pro ideální přípravu potřebujeme nejdříve pochopit především oblast, ve které chcete kolektiv rozvíjet, vzdělat či jen tak pobavit. Jednou z možností je například tanec, který sám o sobě slouží k lepšímu porozumění a propojení lidí (společný nácvik choreografie, kontaktní improvizace).

COACHING / koučování - Jedná se o samostatnou disciplínu, která se mimo sportovní odvětví velmi silně uplatňuje v osobním i skupinovém rozvoji. Rádi zakomponujeme principy a prvky koučování do teambuildingových akcí. V případě zájmu o samostatné koučování nás prosím kontaktujte – spolupracujeme s kouči různých specializací a zkušeností.

ENTERTAINING - Zažijte na vlastní kůži atmosféru taneční soutěže, televizní stardance nebo jiné reality show. Trénink  s profesionálním tanečníkem či tanečnicí je zajímavá zkušenost. Sami budete překvapeni, co vše zvládnete. Tato forma společné a společenské zábavy je vhodná pro menší i větší kolektivy účastníků. Věřte, že se aktivně zapojuje i jeho mužská část. Intenzita, délka i náročnost je pouze na Vašem rozhodnutí.

Neváhejte nás kontaktovat pro bližší info ve formuláři níže.

kontaktujte art 4 People

Please wait...

TOP