Taneční soustředění

Taneční soustředění jsou určeny pro všechny milovníky latinskoamerických a standardních tanců. Náplní těchto víkendů jsou společné semináře zaměřené na výuku kroků a techniky pod vedením profesionálních tanečníků a lektorů.

Ráno se začíná relaxačním cvičením a pohybovou průpravou. Je zde také čas na individuální doplnění probrané látky a samozřejmě parket a lektoři k dispozici celý den. Večer probíhá tančírna, kde si můžete zkusit kroky a strávit příjemný večer ve společnosti dalších tanečníků. Plná penze je samozřejmostí. Taneční víkendy pořádáme v nepravidelných intervalech, proto v případě zájmu sledujte naši Facebook stránku, kde uvádíme průběžné informace o plánovaných akcích.

Od února 2019 bychom měli mít možnost využívat nového wellness studia, včetně sauny, vířivky a masáží - budete mít tak další možnost, jak si užit regeneraci po tanečních výkonech.

Program:

pátek:   vedená tančírna

sobota: rozcvičení, seminář standard, seminář latina, vedená tančírna s opakováním probraných variací

neděle: rozcvičení, seminář standard/ latina, odpolední seminář s opakováním probraných variací

 

NEJBLIŽŠÍ TANEČNÍ SOUSTŘEDĚNÍ a PŘIHLÁŠKY ZDE 

Cena:      2800,- / osoba –  v ceně je zahrnuto kurzovné, ubytování, plná penze a možnost přístupu na taneční sál 24 hodin denně

Taneční víkend je však možné pořádat i na přání pro uzavřenou společnost – například jako netradiční team-buildingovou akci.

 

TOP