DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ

Na základně Vašeho přání uspořádáme divadelní představení baletu, opery, činohry, pantomimy, moderního a výrazového tance nebo Vám pomůžeme vybrat z mnoha dalších žánrů scénického umění. Můžete volit ze známých i méně známých děl v provedení špičkových profesionálních souborů. Zajistíme kompletně celé představení ve velmi exklusivních prostorech, jakými jsou například Stavovské divadlo, Nová scéna Národního divadla, Hudební divadlo Karlín, Malostranská beseda a další. Veškerá představení je možné zorganizovat také jako uzavřené společenské akce pro VIP hosty.

Další formou využití je příprava úryvku či pasáže z nejznámějších tradičních představení přímo na míru do programu Vaší akce. Spektrum variant je velmi široké a tak je možné například při vernisážích napojit tematický fragment na myšlenku výstavy, či na jiné společenské akci pomocí vhodně zvoleného úryvku navodit požadovanou atmosféru.

Proč využít služeb Art 4 People?

  • výběr z širokého repertoáru několika profesionálních souborů
  • dlouhodobá spolupráce s nejlepšími tanečníky v ČR (držitelé prestižních uměleckých cen Thálie, Phillip Moris, a dalších...)
  • mnohaleté zkušenosti z provozu a produkce divadelních souborů
  • kompletní zajištění všech atributů představení
  • realizace představení v divadlech, kulturních domech, školách a sportovních halách
TOP