O nás

Náš tým spojuje láska k umění, neopakovatelným zážitkům a dobře odvedené práci.

Sdružujeme velké množství umělců – choreografy, tanečníky, zpěváky, akrobaty, herce, hudebníky a další kreativce, ale také profesionály z oblasti produkce a realizace, režiséry, výtvarníky, designéry … zkrátka všechny, které pro daný projekt potřebujete.
Společně nás baví dělat věci zajímavě, kvalitně a nově. V praxi využíváme moderní organizační uskupení améby – na konkrétní projekt se umíme rozrůst a zapojit velké množství lidí a umíme tak zajistit i rozsáhlé produkční akce.
Jedním z nejdůležitějších momentů je pro nás samotné pochopením Vašeho záměru. Lépe věnovat více času upřesněním toho, čeho chcete dosáhnout, než abychom vám „na telefon“ řekli cenu vystoupení.

Chceme abyste byli spokojení, vrátili se k nám a doporučili nás Vašim obchodím partnerům, nebo kamarádům. Proto u nás očekávejte individuální přístup jako standard.

Těšíme se na Vás.

Martin Kolda

Managing director / jednatel společnosti

Ředitel a umělecký vedoucí společnosti s mnohaletou praxí v oboru umělecké produkce a managementu. Vystudoval konzervatoř Taneční centrum Praha, kde byl členem souboru Balet Praha Junior. S tímto souborem se účastnil mnoha zahraničních turné, soutěží a stáží (Skotsko, Francie, Německo, Itálie, Ukrajina, Polsko atd.) Již při studiích byl členem baletního souboru Severočeského divadla opery a baletu v Ústí nad Labem. Další jevištní praxi získával na scénách Stavovského divadla, Laterny magiky, Hudebního divadla Karlín, Jihočeského divadla, atd. V současnosti působí také jako režisér a choreograf a jeho uměleckou tvorbu jste mohli vidět při projektech Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary, DESIGNBLOK 2013, CZECH TEAM Grand Event, nebo v mnoha TV pořadech (Télévision Française 1, Prima, Česká televize,…). V roce 2013 absolvoval magisterské studium na pražské HAMU. Již při studiu vysoké školy zastával pozici vedoucího produkce souboru Balet Praha Junior. Je dramaturgem a jedním z organizátorů veletrhu Dance Life EXPO a od roku 2014 spolupracuje s Pražským komorním baletem a od roku 2015 v tomto souboru působí jako výkonný ředitel.

Kateřina Peková

Project manager / jednatelka společnosti

Zkušená produkční a bývalá profesionální tanečnice se věnuje produkci, marketingu a zahraničním stykům. Vystudovala konzervatoř Taneční centrum Praha, kde byla členkou souboru Baby Balet Praha a později Balet Praha Junior. Interpretační činností získala cenné zkušenosti a jevištní praxi na scénách v České republice, ale i zahraničí. Již při svém studiu se začala věnovat produkci, marketingu a fundraisingu ve studentské agentuře Mezinárodní centrum tance. Po ukončení taneční kariéry absolvovala Vysokou školu obchodní v Praze, kde získala široké spektrum znalostí především z ekonomických a manažerských oborů. V rámci studia se účastnila množství kurzů, konferencí a studentských soutěží, momentálně např. ve spolupráci s agenturou CzechTourism.

Ivo Hönigschmied

Obchod, projektové vedení, koučování

Obchod, budování vztahu s klientem, organizace, projektové vedení a koučování jsou činnosti se kterými mám největší praxi. Proto je poskytuji i pro Art 4 people.

TOP